Łatwy zwrot towaru
Hiszpańska firma Marine Business, założona w 1985 roku, specjalizuje się w tworzeniu stylowych przedmiotów użytkowych dla żeglarstwa i karawaningu. Naczynia melaminowe, nietłukące się szklanki i kieliszki, akcesoria do stołu i kuchni, pościel do łodzi i ręczniki plażowe - wszystko wykonane z najwyższej jakości materiału, zaprojektowane tak, aby życie na pokładzie, na tarasie lub w ogrodzie było jeszcze bardziej komfortowe i praktyczne.
Kolekcja SAILOR SOUL to wyjątkowe połączenie marynistycznego stylu i eleganckiego wykończenia. Nietłukące się kieliszki i szklanki zostały wykonane w innowacyjnej technologii opartej o metylostyren, który jest przezroczysty jak szkło, ale odporny na uszkodzenia mechaniczne. Delikatny wzór kotwicy oraz morska kolorystyka sprawiają, że wszystkie produkty pięknie prezentują się na żeglarskim stole.
Komplet sześciu kieliszków do wina Sailor Soul
Pojemność: 300 ml
Materiał: metylostyren - nietłukące się tworzywo odporne na uszkodzenia mechaniczne
Zobacz również

ZESTAW 6 KUBKÓW 300 ml MELAMINA+NON-SLIP 15004 NORTHWIND
Zestaw sześciu antypoślizgowych kubków, wykonanych z najwyższej jakości melaminy i ozdobionych stylowymi motywami marynistycznymi charakterystycznymi dla serii NORTHWIND. Produkt hiszpańskiej firmy MARINE BUSINESS.
ZESTAW ESPRESSO SAILOR SOUL 6 SZT. MELAMINA 14006
Zestaw sześciu stylowych filiżanek do espresso z podstawkami, wykonanych z najwyższej jakości melaminy i ozdobionych motywami marynistycznymi, charakterystycznymi dla serii SAILOR SOUL. Produkt hiszpańskiej firmy MARINE BUSINESS.
MISA Z MELAMINY SAILOR SOUL 27,5 CM 14008
Misa do sałaty 27,5 cm, wykonana z najwyższej jakości melaminy i ozdobiona motywami marynistycznymi, charakterystycznymi dla serii SAILOR SOUL. Produkt hiszpańskiej firmy MARINE BUSINESS.
ZESTAW NACZYŃ Z MELAMINY 4 OS. 16 EL. 27147 WELCOME ON BOARD
Zestaw obiadowy dla czterech osób, wykonany z najwyższej jakości melaminy i ozdobiony stylowymi motywami marynistycznymi z napisem WELCOME ON BOARD. Produkt hiszpańskiej firmy MARINE BUSINESS.
ZESTAW NACZYŃ KWADRATOWYCH Z MELAMINY 6 OS. 25 EL.15146 NORTHWIND
Zestaw obiadowy dla sześciu osób, wykonany z najwyższej jakości melaminy i ozdobiony stylowymi motywami marynistycznymi charakterystycznymi dla serii NORTHWIND. Produkt hiszpańskiej firmy MARINE BUSINESS.
KIELISZKI DO SZAMPANA SAILOR SOUL ZESTAW 6 SZT. 14105
Zestaw sześciu kieliszków do SZAMPANA, wykonanych z nietłukącego się i przezroczystego tworzywa, ozdobiony motywami marynistycznymi, charakterystycznymi dla serii SAILOR SOUL. Produkt hiszpańskiej firmy MARINE BUSINESS.
PÓŁMISKI ZESTAW 2 SZTUKI MELAMINA 15009 NORTHWIND
Zestaw dwóch owalnych półmisków, wykonanych z najwyższej jakości melaminy i ozdobionych stylowymi motywami marynistycznymi charakterystycznymi dla serii NORTHWIND. Produkt hiszpańskiej firmy MARINE BUSINESS.