Łatwy zwrot towaru
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Uniwersalna czołówka
Latarka czołowa TIKKINA jest idealna do oświetlenia krótkiego i średniego zasięgu. Szeroka, rozproszona wiązka z łagodnym punktem oświetlającym odleglejsze obiekty oraz niewielka waga czynią z TIKKINA uniwersalną lampkę, która doskonale się sprawdzi w szerokim zakresie aktywności takich jak camping, wędkowanie, wędrówki, bieganie, majsterkowanie, żeglowanie etc.
Udoskonalony model. Większe możliwości - 250 lumenów, a zasięg do 60 metrów. Trzy poziomy mocy światła (maksymalny, normalny i ekonomiczny) oraz regulacja kąta nachylenia latarki pozwalają dopasować moc i ukierunkowanie wiązki światła do indywidualnych potrzeb.
Czas świecenia to odpowiednio 2 godziny dla trybu maksymalnego i 9 godzin dla trybu normalnego oraz 120 godzin dla trybu ekonomicznego.
Do zasilania latarki można stosować baterie alkaliczne, litowe, akumulatorki Ni-MH lub akumulator Petzl Core (akumulator do zakupienia osobno).
Cechy strumienia świetlnego:
- szeroka, rozproszona wiązka o uniwersalnym zastosowaniu
- trzy poziomy oświetlenia (ekonomiczny, normalny i maksymalny)
- tryb ekonomiczny: 6 lumenów, 10 metrów zasięgu, 120 godzin pracy
- tryb normalny: 100 lumenów, 40 metrów zasięgu, 9 godzin pracy
- tryb maksymalny: 250 lumenów, 60 metrów zasięgu, 2 godziny pracy
Prosta w użyciu i praktyczna:
- konstrukcja włącznika zapobiega przypadkowemu włączeniu podczas transportu
- łatwe otwieranie pojemnika na baterie
- regulacja kąta nachylenia wiązki światła
- barwa światła: 6000-7000K
- nominalny kąt świecenia: 26°
Niezawodna:
- odporna na deszcz: zgodna z IPX4
- trwały, niezawodny włącznik (minimum 13000 włączeń/wyłączeń)
- lekka, zwarta, wygodna
- solidna obudowa
- regulowana opaska elastyczna
Parametry techniczne:
- zasilanie: 3 baterie AAA/R03 (w komplecie) lub akumulator Petzl Core (niezałączony)
- stopień ochrony: IP X4 (wodoodporna)
- ciężar: 81g wraz z bateriami
- kolor: niebieski
- zgodna z wymogami CE
- gwarancja: 5 lat
Kod produktu: E091DA02
Producent: PETZL
Zobacz również

LATARKA CZOŁOWA PETZL PIXA 2 E78BHB2 80 LUM.
Latarka czołowa z technologią CONSTANT LIGHTING, gwarantuje stały poziom światła w miarę rozładowywania się baterii.
AKUMULATOR LITOWO-JONOWY PETZL CORE E99ACA
Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1250 mAh do latarek czołowych HYBRID: TIKKINA, TIKKA, ZIPKA, ACTIK, ACTIK CORE, TACTIKKA, TACTIKKA + i TACTIKKA +RGB
LATARKA CZOŁOWA PETZL TIKKINA 250L E091DA00 BLACK
Mocna i wszechstronna latarka czołowa (250 lumenów, waga 81 g.)
LAT.ARKA CZOŁOWA TACTIKKA 19 CAMO 300 LUM PZ3820019
TACTIKKA została zaprojektowana specjalnie do aktywności, w których dyskrecja jest sprawą kluczową. Sprawdza się na polowaniach, w wędkarstwie, podczas obserwacji przyrody, etc. Maksymalna moc oświetlenia białego to aż 300 lumenów.
LATARKA CZOŁOWA PETZL TACTIKKA + CAMO 350 LUM PZ3820021
Uniwersalna latarka czołowa Tactikka+, renomowanej francuskiej marki Petzl. Stworzona z myślą o wędkarzach, żeglarzach, myśliwych, obserwatorach przyrody i fanach survivalu.
LATARKA CZOŁOWA PETZL TIKKA 300L E093FA01 BLUE
Mocna i wszechstronna latarka czołowa (300 lumenów ,waga 82 g.)
LATARKA CZOŁOWA PETZL ACTIK 350L E099FA01 BLUE
Mocna i wszechstronna latarka czołowa (350 lumenów I 86 g.)