Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chemia jachtowa

( ilość produktów: 242 )

Chemia jachtowa i produkty sanitarne

Dzięki jakościowym produktom chemicznym będziesz mógł w odpowiedni sposób zatroszczyć się o swój jacht czy żaglówkę. Oferowane przez nas produkty sprawdzają się podczas czyszczenia pokładu, kabin czy toalet, a także podczas konserwacji lub serwisowania poszczególnych komponentów.

Chemia jachtowa od sprawdzonych producentów

Oferujemy produkty od sprawdzonych producentów, tj. Allegrini, Sea Line, Seajet czy Yachticon. Dzięki temu masz pewność, że poszczególne preparaty są skuteczne, a ich stosowanie jest bezpieczne dla powierzchni, na których są rozprowadzane.

Przydatna chemia pokładowa

Zadbaliśmy o to, żeby w naszej ofercie znalazły się praktyczne preparaty czyszczące i konserwujące w atrakcyjnych cenach. Należą do nich na przykład szampon z woskiem do kadłuba i aluminiowa szczotka teleskopowa do mycia. Znajdziecie tu również preparaty dezynfekujące, szpachlówki epoksydowe, smary i oleje czy środki do czyszczenia i konserwacji łodzi po zakończeniu rejsu (np. preparaty do czyszczenia, woskowania i polerowania). Nie mogło zabraknąć także środków przeciw owadom.

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką poszczególnych produktów. Oferowana przez nas chemia pokładowa pozwoli Ci dokonać niezbędnych czynności w czasie rejsu, a po jego zakończeniu pomoże w oczyszczeniu jachtu i zabezpieczeniu jego powierzchni. Znajdziecie tu również produkty do prania odzieży technicznej.

pixel