Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ODZIEŻ I OBUWIE

( ilość produktów: 548 )

Odzież dla żeglarzy – kompletny asortyment

Przyjemny i bezpieczny wypoczynek na łodzi wymaga nie tylko wygodnego, dobrze wyposażonego jachtu i doborowego towarzystwa. Równie ważne jest zadbanie o odpowiednią odzież. W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór odzieży technicznej dla żeglarzy w każdym wieku!

Odzież żeglarska

Znajdziesz tutaj wszystko co niezbędne, by skompletować swoją garderobę na czas rejsu, zaczynając od elementów tak podstawowych jak zwykłe koszulki, aż po profesjonalną odzież techniczną i kurtki sztormowe. Nie zabrakło też wszelkie rodzaju nakryć głowy: czapek z daszkiem i kapeluszy na ciepłe dni, ani doskonale ogrzewających, wełnianych czapek z merynosów na chłodniejsze pory roku. Bez problemu odnajdziesz tu również odzież termoaktywną: bluzy czy spodnie, które zapewnią Ci komfort termiczny w czasie zmieniających się warunków pogodowych w trakcie rejsu.

Buty na jacht

W naszym asortymencie znajdziesz obuwie pokładowe na każdą okazję. Proponujemy wygodne klapki – na te najbardziej leniwe chwile na pokładzie – oraz lekkie i przewiewne, lecz bardziej już solidne, buty żeglarskie, z wysokiej jakości materiałów. Oczywiście nie mogliśmy pominąć kaloszy, niezbędnych w wielu sytuacjach w czasie rejsu.

Akcesoria

W naszej ofercie pojawia się też wiele dodatkowych elementów, które uzupełnią Waszą garderobę na czas rejsu. Są to m.in. rękawiczki, skarpety, nakolanniki, klipsy do czapek czy paski do okularów. Pomyśleliśmy też o odpowiednim zabezpieczaniu odzieży, umieszczając w ofercie różnego rodzaju impregnaty. Ciekawym dodatkiem mogą być też estetyczne breloki do kluczy.

pixel