Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KLEJE I USZCZELNIACZE

( ilość produktów: 8 )

Utrzymanie jachtu niesie za sobą sporo obowiązków, które pozwalają zachować właściwy stan techniczny. Konserwacje to codzienność każdego żeglarza – bywa, że drobne naprawy trzeba wykonać niespodziewanie, będąc daleko od portu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy niezbędny na każdej łodzi zestaw najlepszych uszczelniaczy i klejów uznanych producentów, które pomogą szybko naprawić drobne usterki.

Na powierzchnie suche

Polecamy doskonałe materiały wiodącej marki Würth. W ofercie m.in. poliuretanowa, niezawierająca silikonu, elastyczna masa uszczelniająca o formule białego lub czarnego szczeliwa-kleju do łączenia i uszczelniania elementów z metalu, drewna, kamienia, niektórych twardych tworzyw sztucznych, jak poliester i PCV (także pomiędzy sobą). Kompensuje naprężenia wywołane różnicą w rozszerzalności cieplnej różnych materiałów, tłumi drgania, a przy tym nadaje się do malowania. Produktem godnym uwagi jest także podkład gruntujący do szczeliwa, stosowany przed montażem szyb.

Preparaty do powierzchni mokrych

Do powierzchni mokrych, a nawet znajdujących się pod wodą, polecamy Yachticon Aqua Stick, przeznaczony do szybkich uszczelnień. Doskonale sprawdzi się w przypadku awarii rury, uszkodzenia części kadłuba, przy pęknięciach. Wygodna dwuskładnikowa (baza i utwardzacz) forma plastyczna do ugniatania w palcach nie wymaga używania dodatkowych narzędzi. Nadaje się do większości materiałów stosowanych w budowie łodzi.

pixel