Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ELEKTRYKA I AGD NA JACHCIE

( ilość produktów: 155 )

Elektryka i AGD na jachcie – niezbędne akcesoria

Elektryka i AGD na jachcie to szeroka oferta rozwiązań ułatwiających nawigowanie oraz zachowanie higieny sanitarnej w czasie żeglugi. Produkty w tej kategorii mają zróżnicowane zastosowanie. Znajdziesz tutaj zarówno urządzenia komunikacyjne (lampy nawigacyjne, światła, sygnały dźwiękowe), jak i przyrządy instalacji elektrycznej (adaptery, gniazdka, włączniki pompy zęzowej). Niektóre z nich są w stanie zapewnić komfort pracy w zmiennych warunkach (wentylatory, żarówki LED), inne zaś ułatwiają nawigację (wskaźniki paliwa, woltomierze, złącza elektryczne).

Urządzenia elektryczne na jachcie

Zastosowanie dobrej elektryki prowadzi do uzyskania dużej swobody komunikacji oraz zapewnia większą kontrolę nad bezpieczeństwem i stabilną pracą podczas żeglugi. Artykuły te są niezbędne przy obsłudze każdego jachtu, a ich funkcjonalność i praktyczność często przekładają się na sprawniejsze zarządzanie. Dotyczą one m.in. sygnalizacji położenia w terenie za pośrednictwem dźwięku bądź światła, nadzoru instalacji elektrycznej, kontroli systemu sterowania.

Produkty AGD na pokładzie

Urządzenia AGD mają ogromny wpływ na realizację wszelkich wymogów BHP, a ich działanie pozwala na uzyskanie dostatecznego poziomu czystości i higieny w trakcie rejsu. Bez nich nie byłaby możliwa odpowiednia regulacja poziomu wody, redukcja zanieczyszczeń pokładu czy eliminacja toksycznych odpadów pochodzących z urządzeń sanitarnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty sprawdzą się w czasie niejednego rejsu.

pixel