Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PRZYRZĄDY NAWIGACYJNE

( ilość produktów: 9 )

Aby bezpiecznie przepłynąć całą zaplanowaną trasę, niezbędna jest umiejętność nawigacji – a ta z kolei nie jest możliwa bez zastosowania odpowiednich narzędzi. Akcesoria nawigacyjne, które oferujemy, pozwolą na dokładne określenie pozycji jachtu w każdym momencie rejsu.

Przenośnik nawigacyjny – przyrząd niezbędny we wszystkich rodzajach żeglugi

Jednym z podstawowych narzędzi od stuleci wykorzystywanych przez żeglarzy jest przenośnik nawigacyjny. Ten prosty przyrząd pozwala precyzyjnie określić odległości na mapie. W naszej ofercie znajdują się cyrkle nawigacyjne różnego rodzaju, w tym klasyczne cyrkle typu „cebula”, które można obsługiwać jedną ręką. Dzięki temu nie tylko wygoda użytkowania jest większa, ale i nawigacja podczas trudnych warunków pogodowych nie stanowi problemu. Oferujemy m.in. wysokiej jakości przenośniki mosiężne czy stalowe, odporne na działanie soli morskiej.

Różnorodne przyrządy nawigacyjne

Wśród wielu artykułów żeglarskich, które znajdują się w naszym asortymencie, posiadamy m.in. klasyczne trójkąty nawigacyjne i plotery pozwalające dokładnie wyznaczyć pozycję jachtu i określić kierunek żeglugi. Dysponujemy również zestawami flag sygnałowych umożliwiającymi sprawny przekaz informacji innym żeglarzom. Te i wiele innych produktów, które można u nas znaleźć, to gwarancja bezpiecznej i udanej żeglugi. W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu.

pixel