Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AKCESORIA

( ilość produktów: 9 )

Akcesoria i środki ochronne do odzieży żeglarskiej

Nagły, porywisty wiatr, ulewa czy fale dostające się na pokład – każdy, to żegluje, nie raz zetknął się z tego typu utrudnieniami. Dla zapewnienia komfortu i zwiększenia stopnia bezpieczeństwa żeglugi, niezbędna jest odpowiednia, profesjonalna odzież. Zastosowanie skutecznych środków pielęgnacji kurtek membranowych czy polarów gwarantuje ich wieloletnią niezawodność. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę impregnatów czy płynów do prania, a także inne akcesoria, przydatne w zmiennych warunkach żeglugi. 

Profesjonalne środki do różnych rodzajów odzieży

Prezentujemy szeroki wybór preparatów do odzieży technicznej, od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się m.in. produkty firmy NIKWAX (od lat słynącej z wysokiej jakości środków do pielęgnacji Gore-Texu, skór czy polarów) i innych uznanych producentów, jak np. Yachticon.  Prezentujemy zarówno preparaty do bielizny termoaktywnej  i prania odzieży technicznej, np. kurtek membranowych, jak i impregnaty –  także w sprayu – pozwalające zachować wodoodporne i izolacyjne właściwości sztormiaków, rękawic czy butów. Aby mieć pewność, że dany preparat będzie odpowiedni dla konkretnego typu odzieży, należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Asortyment naszego sklepu obejmuje wiele innych, przydatnych akcesoriów. Oferujemy m.in. specjalne paski do okularów, minimalizujące ryzyko ich utraty w trakcie rejsu, czy zapinki do czapek, dzięki którym nie porwie ich nawet najsilniejszy wiatr, a także zestawy naprawcze do Gore-Texu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel