Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NAWIGACJA I POGODA

( ilość produktów: 47 )

Nawigacja dla żeglarzy

Akcesoria do nawigacji są niezbędne dla każdego żeglarza. Pomimo coraz doskonalszych technologii, ciągle niezawodnym i pewnym narzędziem pomocnym przy obieraniu kursu jest kompas. W razie awarii GPS spełni swoje zadanie. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie i funkcjonalne kompasy kapitańskie w różnym zakresie cenowym. Jedne są bardziej nowoczesne, inne stylizowane, jak np. Replika XVII-wiecznego kompasu na systemie Cardana.

Przewiduj pogodę z higrometrem

Higrometr to urządzenie, które mierzy poziom wilgotności lub pary wodnej w powietrzu. Z tego powodu jest często stosowany jako stacja pogodowa. Prawidłowo odczytując wskaźniki, można przewidzieć burzę lub duże opady deszczu, a umieszczając go na przykład w kabinie, sprawdzić, czy wilgotność powietrza jest bezpieczna dla przechowywanego bagażu czy produktów żywnościowych. Decydując się na higrometr mosiężny Thames 7113, będziesz mógł skorzystać z opisanych funkcji, a także cieszyć się eleganckim designem, zaprojektowanym przez renomowaną, brytyjska markę Nauticalia Ltd. W naszej ofercie znajdziesz też żeglarskie barometry w różnym przedziale cenowym.

Inne produkty

Nasz asortyment obejmuje wiele innych akcesoriów niezbędnych podczas żeglugi, takie jak antena VHF, którą zaprojektowano specjalnie dla małych łodzi, cyrkle nawigacyjne, wiatromierze, lornetki czy przenośniki nawigacyjne. To tylko kilka z wybranych pozycji. Jeżeli szukasz urządzeń przydatnych podczas nawigowania i przewidywania pogody, to na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje wymagania.

pixel