Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Liny żeglarskie

( ilość produktów: 53 )

Wytrzymałe i niezawodne liny żeglarskie

Liny i taśmy żeglarskie wykorzystuje się podczas uprawiania sportów wodnych czy zwykłej rekreacji. Są podstawą wyposażenia jachtów. Cechują się wytrzymałością oraz niezawodnością, a ich stosowanie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz komfortu w trakcie żeglowania.

Zróżnicowany asortyment

Liny żeglarskie świetnie się sprawdzą podczas obsługi takielunku lub manewrowania elementami osprzętu, na przykład miecza, płetwy sterowej czy bomu. Możesz wybrać liny żeglarskie o różnym stopniu napięcia oraz średnicy, w zależności od swoich wymagań.

Liny żeglarskie o różnym poziomie napięcia

Przykładem liny o niskim poziomie rozciągliwości jest Bora, dostępna w kilku rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Docelowo została stworzona do zadań militarnych, jednak jej niezawodność i użyteczność jest doceniana także w żeglarstwie. Możesz zdecydować się na linę szotową Caribic. To odmiana cechująca się dużą elastycznością. Asortyment obejmuje także nici żeglarskie, które charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni UV. Do każdej liny czy taśmy żeglarskiej dobierzesz odpowiedni zacisk lub zaczep z naszej oferty.

Duży wybór produktów

Skorzystaj z artykułów z szerokiego asortymentu. Przydatne produkty takie jak liny żeglarskie, nici żeglarskie czy łańcuchy kotwiczne będą niezbędne podczas rejsu. Artykuły są dostępne w różnych rozmiarach oraz odmianach. Od lin nylonowych po stalowe oraz powlekane tworzywem sztucznym. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

pixel