Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Silniki zaburtowe spalinowe

( ilość produktów: 17 )

Silniki zaburtowe - czyli napęd główny lub pomocniczy - stanowią kluczowy element wyposażenia łodzi, gwarantujący bezpieczny przebieg rejsów i wypraw wodnych. Muszą być niezawodne i sprawdzać się w każdych warunkach.

Silniki zaburtowe dostępne są w różnych wersjach. Każdy rodzaj łodzi ma swoje wymagania, które trzeba spełnić, aby uniknąć zaskoczenia podczas żeglugi. Kluczową czynnością przed zakupem jest dokładne zapoznanie się z wymiarami i ciężarem łodzi, a także określenie przeznaczenia i warunków, w których silnik będzie użytkowany. Na tej podstawie można dobrać odpowiednią moc, właściwą długość kolumny, rodzaj sterowania oraz parametry śruby napędowej, a także wyposażenie dodatkowe, na przykład: rozrusznik elektryczny i prądnicę.

Silniki zaburtowe wykorzystywane są do napędu jachtów, łodzi i pontonów. Nowoczesne, czterosuwowe silniki zaburtowe charakteryzują się przede wszystkim lekką i nieskomplikowaną budową oraz niskim zużyciem paliwa i ograniczoną emisją spalin, dzięki czemu są mniej szkodliwe dla środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje przede wszystkim silniki zaburtowe o małej mocy – od 2,5 do 9,9 KM, które mogą używane jako napęd główny w śródlądowych łodziach i pontonach, a także jako napęd pomocniczy na żaglówkach. Klientom zainteresowanym silnikami o większej mocy, dostarczymy dowolny model w ustalonej konfiguracji wyposażenia.

pixel