Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

POMOCNICZE

( ilość produktów: 15 )

Liny i Taśmy pomocnicze

Dobry żeglarz to przezorny żeglarz. Jednostka, na której pływamy powinna być wyposażona w najwyższe gatunkowo liny i taśmy pomocnicze. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i obsługiwania każdej żaglówki czy jachtu, dlatego nie mogło zabraknąć jej w ofercie naszego sklepu żeglarskiego.

Rodzaje lin

Linka do odbijacza

Niezmiernie istotny element służący do mocowania odbijaczy. Znajduje zastosowanie na łodziach motorowych i jachtach żaglowych. Całość liny pokryta jest powłoką zapewniającą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Wykonana z poliestru posiada na końcu pętelkę, na której zawieszamy odbijacz.

Lina PaPp SPLOT

Rodzaj lekkiej i niechłonącej wody linki, która dodatkowo unosi się na jej powierzchni. Doskonale utrzymuje supły i węzły. Elastyczny element wytrzymujący skręcanie, rozciąganie czy zgniatanie. Jest to produkt posiadający szeroki wachlarz zastosowań, dzięki czemu przyda się na wszystkich jednostkach pływających.

Oldtimer 

Połączenie nowoczesności i klasycznego designu. Jest to gruba trzy żyłowa lina, która wykonana została z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych imitujących materiały naturalne, jednocześnie bardziej wytrzymałych i odporniejszych od tradycyjnych surowców. Znajduje uniwersalne zastosowanie. Jej wygląd idealnie pasuje do jednostek drewnianych.

pixel