Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt elektryczny

( ilość produktów: 174 )

Niezbędny sprzęt elektryczny na jacht

W naszym asortymencie znajduje się sprzęt elektryczny niezbędny podczas podróży morskich. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Wybrane produkty

W naszym asortymencie znajdziecie szereg akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania jachtu. Oferujemy np. klemy do akumulatora, gniazda zapalniczek czy różne adaptery portowe. Katalog obejmuje również funkcjonalne i efektywne myjki pokładowe. To pomocne narzędzia, jeśli zależy Ci na szybkim wyczyszczeniu pokładu jachtu, pontonu itp. Nie mogło tu zabraknąć funkcjonalnych woltomierzy oraz wskaźników paliwa.

Inne akcesoria

W naszej ofercie znajdziesz też specjalne pompy (wody, zęzowe), które pozwolą na zorganizowanie wydajnego zaplecza sanitarnego. Przygotowaliśmy również duży wybór lamp nawigacyjnych, np. lampy czerwone, zielone, białe, lampy masztowe i teleskopowe. W jednym miejscu znajdziesz więc wszystko, czego potrzebujesz. Zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi i doradzimy przy wyborze odpowiedniego osprzętu na jacht.

pixel