Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt elektroniczny

( ilość produktów: 14 )

Sprzęt elektroniczny na jacht

Czas spędzony na jachcie ma służyć przede wszystkim rozrywce. Przyjemne chwile umilić może słuchanie muzyki lub obejrzenie ulubionego filmu, co jest możliwe nawet w czasie rejsu. Wystarczy antena z wbudowanym wzmacniaczem oraz bezprzewodowym tunerem DVB-T WiFi TV. Dzięki niej można przekształcić każde urządzenie mobilne w odbiornik telewizyjny. Do uzyskania dobrej jakości dźwięku niezbędne na jachcie będą wodoodporne, odporne na promieniowanie UV głośniki niekorodujące. Pozwolą na słuchanie ulubionej muzyki na pokładzie jachtu, bez obaw o uszkodzenia spowodowane szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Wskaźniki paliwa i woltomierze na jacht

Do prawidłowego działania sprzętu elektronicznego na jachcie konieczny jest woltomierz. Pozwala on na monitorowanie napięcia elektrycznego na pokładzie. Powinien być odporny na zachlapania i szkodliwe promieniowanie UV. Dodatkowo, nie może zakłócać pracy innych wskaźników, aby nie przekłamywać żadnego pomiaru.

Na jachcie niezbędny jest również sprawny pokładowy wskaźnik paliwa. Musi dobrze wskazywać jego poziom, aby móc dokładnie oszacować, ile można przepłynąć. Jachtowy wskaźnik paliwa również musi być odporny na działanie wilgoci, mieć niskie pole magnetyczne, a także być wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Powinien być wykonany z wytrzymałego tworzywa, odpornego na promieniowanie UV. Dodatkowym atutem wskaźnika każdego rodzaju z pewnością jest możliwość podświetlenia – niezwykle ułatwi to sprawdzenie położenia wskazówki w nocy.

pixel