Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sklepy stacjonarne:

Centrum Jachtingu to sklepy żeglarskie należące do firmy POWER BOX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Nasze placówki usytuowane są w WarszawieMikołajkach i Sopocie. Ich historia sięga lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku, ale działalność w ramach spółki Power Box rozpoczęła się w 2005 roku. Przez cały czas utrzymują się w ścisłej czołówce dużych i znanych sklepów żeglarskich w Polsce. W 2008 roku dołączyły do nich dwa nowe sklepy z odzieżą żeglarską casual w Mikołajkach, a rok później kolejna placówka o podobnym profilu rozpoczęła działalność w Sopocie.

W naszych sklepach znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne pasjonatom tego wspaniałego i pasjonującego sportu jakim jest żeglarstwo. Posiadają one bogatą gamę produktów, począwszy od lin, chemii jachtowej, środków bezpieczeństwa poprzez wyposażenie i akcesoria do łodzi, aż po książki, modele jachtów oraz różnego rodzaju przedmioty o charakterze marynistycznym, które mogą być niepowtarzalnym prezentem dla żeglarza.

Jednak trzon oferty stanowi odzież techniczna i sztormiaki wiodących marek: Musto i Helly Hansen, której znakomite uzupełnienie stanowią żeglarskie kolekcje modowe.

Dzięki długiej współpracy z dystrybutorami i producentami sprzętu żeglarskiego oferujemy Państwu sprawdzone i profesjonalne produkty w atrakcyjnych cenach.

Centrum Jachtingu jest również znanym sprzedawcą na portalu aukcyjnym Allegro (CENTRUMJACHTINGU), dzięki czemu łatwo możecie Państwo sprawdzić naszą wiarygodność i solidność poprzez system komentarzy wystawianych po każdej transakcji.

ZAPRASZAMY! 

pixel