Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Warszawa

WARSZAWA

 

CENTRUM JACHTINGU WARSZAWA to sklep z długimi tradycjami, którego historia  sięga lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Położony w miejscu dobrze znanym warszawskim żeglarzom i motorowodniakom - tuż nad brzegiem Wisły, jeszcze w centralnej części miasta, ale już na wylocie w stronę morza, Mazur oraz pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego. Wraz z sąsiadującym sklepem wędkarskim oraz znajdującymi się w pobliżu: centrum nurkowym, sklepem turystycznym (wyposażenie kamperów), sklepem i serwisem rowerowym, serwisem silników zaburtowych – współtworzy kompleks handlowo usługowy, którego po prostu nie można ominąć w drodze nad wodę.
Dobry dojazd Wisłostradą, duży wygodny parking, a także zielona okolica nad brzegiem rzeki dodatkowo zachęcają do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.

Oferta CENTRUM JACHTINGU jest niewątpliwie największa w porównaniu z innymi sklepami żeglarskimi w Warszawie i okolicy. Oprócz szerokiej gamy podstawowego wyposażenia i dodatkowych akcesoriów do żaglówek oraz łodzi motorowych, można tu również kupić każdy rodzaj odzieży technicznej, a także wiele atrakcyjnych produktów odzieżowych i butów o charakterze sportowym – żeglarskim.

Na stałe są tu obecne takie marki jak: Harken, Dometic-Waeco, Steiner, Crewsaver, Seajet, Sealine, Epifanes, Oliva, Quicksilver, Mercury, Lindemann, Osculati, Trem, Lalizas, Pem, Musto, Helly Hansen, Crazy4sailing i wiele innych.

Fachowe doradztwo, sprzedaż ratalna oraz rabaty dla stałych klientów – to dodatkowe atuty CENTRUM JACHTINGU.

 

Zapraszamy w godzinach:


10:00 – 18:00


w soboty: 10:00 – 15:00

 

Centrum Jachtingu

ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 

 01-531 Warszawa

Wisłostrada od strony południowej - parking przed K.S. Spójnia, vis a vis głównego wejścia do Cytadeli; Wisłostrada od strony północnej oraz od Placu Wilsona - można do nas dotrzeć przez teren K.S. Spójnia (wjazd na końcu ul. Krasińskiego, przy przystanku autobusowym), jadąc wzdłuż ogrodzenia, następnie skręcając w lewo za "Młynem" i kierując się do dolnych kortów tenisowych (jesteśmy na końcu tej drogi, około 300 m za kortami, przy dużym parkingu. W Google Maps trzeba wpisać: Centrum Jachtingu)

tel. 510 122 545 - Sklep Internetowy

tel. 510 210 010- Informacja

tel. 22 839 57 77 - Sklep Stacjonarny

 

57

 

Sklep Warszawa

 

Sklep Warszawa

 

Sklep Warszawa

 

Sklep Warszawa

 

Sklep Warszawa

 

Sklep Warszawa

 

Zapraszamy!

pixel