Łatwy zwrot towaru
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
SEAJET należy do Chugoku Marine Paints Ltd. (CMP) – japońskiej firmy założonej w 1917 r. CMP jest jednym z największych na świecie producentów i dostawców farb dla żeglugi handlowej i innych obszarów przemysłu, takich jak zakłady przemysłowe, konstrukcje stalowe, kontenery, budynki i elektrownie. Produkty SEAJET po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek na początku lat 90. oferując szeroką gamę samoczyszczących się farb przeciwporostowych, farb nawierzchniowych, lakierów i rozcieńczalników. Fabryka i siedziba mieści się w Holandii, skąd produkty są wysyłane do ponad 30 oficjalnych importerów i dystrybutorów na całym świecie.
SEAJET 117 Mulitipurpose Epoxy Primer to uniwersalny i nowoczesny podkład epoksydowy wszechstronnego zastosowania. Doskonale nadaje się do zabezpieczania jachtów i łodzi poniżej linii wodnej. Do stosowania na kadłubach z laminatu jako farba zapobiegająca osmozie oraz na stal jako farba antykorozyjna. Doskonały jako podkład pod antifouling.
- Czas schnięcia: 12 godz. przy 20°C (każda warstwa)
- Wydajność: 1 litr na 9m2
- Rozcieńczalnik: do wszystkich zastosowań - Seajet Thinner E
Kolor: szary
Pojemność [l]:1,0
Waga [kg]:1,5
Zobacz również

ANTIFOULING SEAJET 037 HARD COASTAL GRANAT 0,75l
ANTIFOULING SEAJET 037 HARD COASTAL to twarda farba przeciwporostowa na bazie żywic syntetycznych i tlenku miedzi. Nadaje się do wszystkich typów łodzi, szczególnie polecana na wody o zmiennym zasoleniu (przybrzeżne).
ANTIFOULING SEAJET 031 SAMURAI CZERWONY 0,75 l.
ANTIFOULING SEAJET 031 SAMURAI to samopolerująca farba przeciwporostowa na bazie tlenku miedzi. Nadaje się do wszystkich typów łodzi i jachtów do prędkości 40 węzłów.
ANTIFOULING SEAJET 033 SHOGUN NIEBIESKI 0,75 l
ANTIFOULING SEAJET 033 SHOGUN to nowoczesna, samopolerująca farba przeciwporostowa na bazie tlenku miedzi o wydłużonym działaniu. Nadaje się do wszystkich typów łodzi i jachtów do prędkości 40 węzłów.
PODKŁAD EPOKSYDOWY SEAJET UNIWERSALNY 117 1L BIAŁY
SEAJET 117 MULTIPURPOSE EPOXY PRIMER to uniwersalny i nowoczesny, dwuskładnikowy podkład epoksydowy wszechstronnego zastosowania.
ANTIFOULING SEAJET 035 HARD RACING GRANATOWY 0,75l
ANTIFOULING SEAJET 035 HARD RACING to twarda farba przeciwporostowa na bazie żywic syntetycznych o wysokiej wydajności.
ANTIFOULING SEAJET 033 SHOGUN GRANATOWY 0,75 l
ANTIFOULING SEAJET 033 SHOGUN to nowoczesna, samopolerująca farba przeciwporostowa na bazie tlenku miedzi o wydłużonym działaniu. Nadaje się do wszystkich typów łodzi i jachtów do prędkości 40 węzłów.