PASTA POLERSKA S05 HEAVY CUT GLOSS 1 KG 10204
Nasz bestseller
- Pasta polerska S05 jest jednoetapową pastą o wysokiej sile cięcia, gwarantującą szybkie usuwanie defektów i rys szlifierskich z powierzchni po obróbce papierami ściernymi o gradacji od P800.
test
PASTA POLERSKA SEA LINE S05 jest jednoetapową pastą o wysokiej sile cięcia, gwarantującą szybkie usuwanie defektów i rys szlifierskich z powierzchni po obróbce papierami ściernymi o gradacji od P800. Pasta S05 przeznaczona jest przede wszystkim dla firm produkujących wyroby, gdzie zewnętrzną warstwą jest żelkot lub formy wykonane z żelkotu narzędziowego oraz przemysłowy lakier nawierzchniowy o wysokim stopniu twardości. Stosowanie pasty polerskiej S05 pozwala na skrócenie czasu pracy, dzięki dużej sile cięcia pasty przy jednoczesnym uzyskaniu odpowiedniego połysku na powierzchni, bez konieczności stosowania kolejnych typów past polerskich.
- Kolor: biały
- Opakowanie: 1 kg
Kod produktu: 10204
Producent: SEA-LINE
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu: